Celeste Hair design AS

Frisørsalong

5.0★★★★★(1 review, fra eksterne kilder)

Firmakontakt

Andreassen Nina
Owner

    Kontaktinformasjon

    Celeste Hair design AS
    Øvre Slottsgate 8, 0157 Oslo, Norway, NO01
    Oslo
    Få veibeskrivelse
    Stengt nå10:00 – 19:00
    • mandag10:00 – 19:00
    • tirsdag10:00 – 19:00
    • onsdag10:00 – 19:00
    • torsdag10:00 – 19:00
    • fredag10:00 – 18:00
    • lørdag10:00 – 15:00
    • søndagStengt
    Fax
    22 33 62 01
    Call E-post Rediger

    Beskrivelse av bedriften

    Andreassen Nina er primærkontakten for Celeste Hair design AS.

    Ansatte
    3
    Stiftet
    2005
    Driftsår
    21

    Industri: Personlige Tjenester » Frisørsalong

    Driver med:
    • Frisørsalong
    ISIC-koder
    9602

    Spørsmål og svar

    1. 1.Hvor lenge har Celeste Hair design AS vært i drift?

      Celeste Hair design AS har vært i drift i 21 år.

    2. 2.Hva er telefonnummeret til Celeste Hair design AS?

      Celeste Hair design AS's phone number is 22 33 62 00.

    3. 3.Hvor ligger Celeste Hair design AS?

      Celeste Hair design AS is located at Øvre Slottsgate 8, 0157 Oslo, Norway, NO01. Get Directions.

    4. 4.Hva er åpningstidene til Celeste Hair design AS?

      Celeste Hair design AS har åpent i følgende tider: Monday - Thursday: 10:00 – 19:00; Friday: 10:00 – 18:00; Saturday: 10:00 – 15:00; Sunday: Closed.

    5. 5.Hvem er den primære kontakten i Celeste Hair design AS?

      Den primære kontakten i Celeste Hair design AS er Andreassen Nina (Owner).

    6. 6.Hva er nettstedet til Celeste Hair design AS?

      Celeste Hair design AS's website is celeste.no.

    7. 7.Hvor stor er Celeste Hair design AS?

      Celeste Hair design AS har omtrent 3 ansatte.

    8. 8.Hvor mange ansatte har Celeste Hair design AS?

      Celeste Hair design AS har omtrent 3 ansatte.

    0 Anmeldelser

    Vær den første til å skrive en anmeldelse for Celeste Hair design AS.