Adam og Eva frisør AS
Frisørsalong
Kontaktinformasjon
Stengt nå10:00 – 19:00
- mandag10:00 – 19:00
- tirsdag10:00 – 19:00
- onsdag10:00 – 19:00
- torsdag10:00 – 20:00
- fredag10:00 – 20:00
- lørdag10:00 – 18:00
- søndagStengt
Beskrivelse av bedriften
Adam og Eva Frisør AS har vært en innovativ frisørgruppe siden 1973, med fokus på kvalitet og individuell behandling. Deres frisørsalong på Steen og Strøm appellerer til kunder som verdsetter en frisør som tar seg tid til å lytte og bidra med kompetanse og trendbevissthet. De tilbyr produkter fra anerkjente merker som L'Oreal, Redken, Alterna, Shu Uemura, Kerastase, Matrix, Sexy Hair, American Crew, Matrix og Pureology, samt varmeverktøy fra Cloud Nine og semi-permanente hårfarger som Directions og Revlon. I tillegg har de en Xpressbar i 1. etasje på Steen og Strøm, der kunder kan få alt fra rask styling til friske highlights. Besøk deres frisørsalong i 4. etasje på Steen og Strøm Magasin for en engasjert, motivert og faglært hårstylist. Velkommen!
Industri: Personlige Tjenester » Frisørsalong
- Frisørsalong
- Frisør
Spørsmål og svar
1.Hva er telefonnummeret til Adam og Eva frisør AS?
Adam og Eva frisør AS's phone number is 22 41 62 63.
2.Hvor ligger Adam og Eva frisør AS?
Adam og Eva frisør AS is located at Nedre Slottsgate 15, 0157 Oslo, Norway, NO01. Get Directions.
3.Hva er åpningstidene til Adam og Eva frisør AS?
Adam og Eva frisør AS har åpent i følgende tider: Monday - Wednesday: 10:00 – 19:00; Thursday, Friday: 10:00 – 20:00; Saturday: 10:00 – 18:00; Sunday: Closed.
4.Hva er nettstedet til Adam og Eva frisør AS?
Adam og Eva frisør AS's website is www.adamogeva.no.
0 Anmeldelser
Vær den første til å skrive en anmeldelse for Adam og Eva frisør AS.