Vitales - Acupuncture and yoga in Oslo
Akupunktur
Kontaktinformasjon
Åpent 24 timer24 Hours
- mandag24 timer
- tirsdag24 timer
- onsdag24 timer
- torsdag24 timer
- fredag24 timer
- lørdag24 timer
- søndag24 timer
Beskrivelse av bedriften
Velkommen til Vitales! Vitales er en helseklinikk som jobber med å optimalisere fysisk og psykisk helse, slik at du kan oppnå naturlig bedring. De tilbyr en rekke tjenester, inkludert akupunktur, muskelterapi, kostholdsveiledning, yoga, mindfulness og massasje. Ved å kombinere østlig og vestlig filosofi har de en helhetlig tilnærming til helse. Vitales tilbyr også akupunktur og private yogatimer ved Majorstukrysset, samt bedriftsyoga og workshops i mindfulness. Besøk www.vitales.no for mer informasjon.
Industri: Medisinsk » Akupunktur
- Akupunktur
- Akupunktør
- Klinikk for kinesisk medisin
- Massasje
- Osteopat
- Kvinnehelseklinikk
- Yogainstruktør
- Yoga-studio
Spørsmål og svar
1.Hva er telefonnummeret til Vitales - Acupuncture and yoga in Oslo?
Vitales - Acupuncture and yoga in Oslo's phone number is 93 48 17 77.
2.Hvor ligger Vitales - Acupuncture and yoga in Oslo?
Vitales - Acupuncture and yoga in Oslo is located at Bogstadveien 51, 0366 Oslo, Norway, NO01. Get Directions.
3.Hva er åpningstidene til Vitales - Acupuncture and yoga in Oslo?
Vitales - Acupuncture and yoga in Oslo har åpent i følgende tider: all_days: 24 Hours.
4.Hva er nettstedet til Vitales - Acupuncture and yoga in Oslo?
Vitales - Acupuncture and yoga in Oslo's website is www.vitales.no.
0 Anmeldelser
Vær den første til å skrive en anmeldelse for Vitales - Acupuncture and yoga in Oslo.