Vita Oslo City

Kosmetikkbutikk

Kontaktinformasjon

Vita Oslo City
Stenersgata 1, 0050 Oslo, Norway, NO01
Oslo
Få veibeskrivelse
Åpen – stenger 22:0010:00 – 22:00
  • mandag10:00 – 22:00
  • tirsdag10:00 – 22:00
  • onsdag10:00 – 22:00
  • torsdag10:00 – 22:00
  • fredag10:00 – 22:00
  • lørdag10:00 – 20:00
  • søndagStengt
Call E-post Rediger

Beskrivelse av bedriften

Du kan kontakte Vita Oslo City på telefonnummer 22 17 99 38. Vita Oslo City primære kategori er Kosmetikkbutikk. Vita Oslo City har adresse Stenersgata 1, 0050 Oslo, Norway.

Rullestoltilgang
Yes

Industri: Handling » Kosmetikkbutikk

Driver med:
  • Kosmetikkforretning
  • Kosmetikkbutikk
ISIC-koder
4772

Spørsmål og svar

  1. 1.Hva er telefonnummeret til Vita Oslo City?

    Vita Oslo City's phone number is 22 17 99 38.

  2. 2.Hvor ligger Vita Oslo City?

    Vita Oslo City is located at Stenersgata 1, 0050 Oslo, Norway, NO01. Get Directions.

  3. 3.Hva er åpningstidene til Vita Oslo City?

    Vita Oslo City har åpent i følgende tider: weekdays: 10:00 – 22:00; Saturday: 10:00 – 20:00; Sunday: Closed.

  4. 4.Hva er nettstedet til Vita Oslo City?

    Vita Oslo City's website is www.vita.no/butikker/vita-oslo-city.

0 Anmeldelser

Vær den første til å skrive en anmeldelse for Vita Oslo City.