Venstres hus AS
Leiligheter
Firmakontakt
Kontaktinformasjon
Åpen – stenger 17:009:00 – 21:00
- mandag9:00 – 21:00
- tirsdag17:00 – 20:00, 8:00 – 15:00
- onsdag9:00 – 20:00
- torsdag17:00 – 20:00, 8:00 – 15:00
- fredag7:00 – 17:00
- lørdag11:00 – 13:00, 17:00 – 18:00
- søndag12:00 – 13:00
Beskrivelse av bedriften
Jan Erik Wang er primærkontakten for Venstres hus AS.
Industri: Eiendom » Leiligheter
- Leiligheter
Spørsmål og svar
1.Hvor lenge har Venstres hus AS vært i drift?
Venstres hus AS har vært i drift i 72 år.
2.Hva er telefonnummeret til Venstres hus AS?
Venstres hus AS's phone number is 46 69 49 18.
3.Hvor ligger Venstres hus AS?
Venstres hus AS is located at Møllergata 16, 0179 Oslo, Norway, NO01. Get Directions.
4.Hva er åpningstidene til Venstres hus AS?
Venstres hus AS har åpent i følgende tider: Monday: 9:00 – 21:00; Tuesday: 17:00 – 20:00, 8:00 – 15:00; Wednesday: 9:00 – 20:00; Thursday: 17:00 – 20:00, 8:00 – 15:00; Friday: 7:00 – 17:00; Saturday: 11:00 – 13:00, 17:00 – 18:00; Sunday: 12:00 – 13:00.
5.Hvem er den primære kontakten i Venstres hus AS?
Den primære kontakten i Venstres hus AS er Jan Erik Wang.
6.Hva er nettstedet til Venstres hus AS?
Venstres hus AS's website is www.venstre.no.
7.Hvor stor er Venstres hus AS?
Venstres hus AS har omtrent 5 ansatte.
8.Hvor mange ansatte har Venstres hus AS?
Venstres hus AS har omtrent 5 ansatte.
0 Anmeldelser
Vær den første til å skrive en anmeldelse for Venstres hus AS.