Unibuss Tour

Transporttjeneste

4.4★★★★★(73 review, fra eksterne kilder)

Kontaktinformasjon

Unibuss Tour
Strømsveien 196, 0668 Oslo, Norway, NO01
Oslo
Få veibeskrivelse
Stengt nå8:00 – 16:00
  • mandag8:00 – 16:00
  • tirsdag8:00 – 16:00
  • onsdag8:00 – 16:00
  • torsdag8:00 – 16:00
  • fredag8:00 – 16:00
  • lørdagStengt
  • søndagStengt
Sosiale medier
Call Rediger

Beskrivelse av bedriften

Unibuss Tour tilbyr topp moderne turbusser med 16-58 seter for persontransport til alle formål, enten det er innenlands eller utenlands. Uansett anledningen, har de løsningen.

Industri: Reise og Transport » Transporttjeneste

Driver med:
  • Transporttjeneste
ISIC-koder
4921

Spørsmål og svar

  1. 1.Hva er telefonnummeret til Unibuss Tour?

    Unibuss Tour's phone number is 22 08 43 48.

  2. 2.Hvor ligger Unibuss Tour?

    Unibuss Tour is located at Strømsveien 196, 0668 Oslo, Norway, NO01. Get Directions.

  3. 3.Hva er åpningstidene til Unibuss Tour?

    Unibuss Tour har åpent i følgende tider: weekdays: 8:00 – 16:00; weekends: Closed.

  4. 4.Hva er nettstedet til Unibuss Tour?

    Unibuss Tour's website is unibusstur.no.

0 Anmeldelser

Vær den første til å skrive en anmeldelse for Unibuss Tour.