The Playroom Pole Dance Studio

Danseskole

4.4★★★★★(8 review, fra eksterne kilder)

Kontaktinformasjon

The Playroom Pole Dance Studio
Thorvald Meyers gate 7, 0555 Oslo, Norway, NO01
Oslo
Få veibeskrivelse
Stengt nå15:00 – 21:00
  • mandag15:00 – 21:00
  • tirsdag15:00 – 21:00
  • onsdag15:00 – 21:00
  • torsdag15:00 – 21:00
  • fredag15:00 – 21:00
  • lørdagStengt
  • søndagStengt
Call

Beskrivelse av bedriften

"The Playroom Pole Dance Studio" er et unikt pole dance studio i Oslo som tilbyr introkurs i pole for nybegynnere og timer for alle nivåer. De tilbyr også dansekurs for voksne innen pole, high heels, floorwork og lyrical. Studioet har noen av Norges beste pole dance instruktører, som fokuserer på mestring, lek, glede og din progresjon. Det er et inkluderende fellesskap der du kan møte nye mennesker og utfolde deg i et trygt miljø. Ta en sjanse og prøv dem! :)

Stiftet
2016
Driftsår
10
Mangfoldsledelse
Woman Led
Bra for barn
Yes
Rullestoltilgang
Yes

Industri: Undervisning » Danseskole

Driver med:
  • Danseskole
ISIC-koder
8542

Spørsmål og svar

  1. 1.Hvor lenge har The Playroom Pole Dance Studio vært i drift?

    The Playroom Pole Dance Studio har vært i drift i 10 år.

  2. 2.Hva er telefonnummeret til The Playroom Pole Dance Studio?

    The Playroom Pole Dance Studio's phone number is 40 12 02 75.

  3. 3.Hvor ligger The Playroom Pole Dance Studio?

    The Playroom Pole Dance Studio is located at Thorvald Meyers gate 7, 0555 Oslo, Norway, NO01. Get Directions.

  4. 4.Hva er åpningstidene til The Playroom Pole Dance Studio?

    The Playroom Pole Dance Studio har åpent i følgende tider: weekdays: 15:00 – 21:00; weekends: Closed.

  5. 5.Hva er nettstedet til The Playroom Pole Dance Studio?

    The Playroom Pole Dance Studio's website is theplayroom.no.

0 Anmeldelser

Vær den første til å skrive en anmeldelse for The Playroom Pole Dance Studio.