Teknisk Ukeblad Media AS

Medieselskap

5.0★★★★★(7 review, fra eksterne kilder)

Kontaktinformasjon

Teknisk Ukeblad Media AS
Grensen 3, 0158 Oslo, Norway
Oslo
Få veibeskrivelse
Stengt nå8:00 – 16:00
  • mandag8:00 – 16:00
  • tirsdag8:00 – 16:00
  • onsdag8:00 – 16:00
  • torsdag8:00 – 0:00
  • fredag8:00 – 16:00
  • lørdagStengt
  • søndagStengt
Sosiale medier
Call Rediger

Beskrivelse av bedriften

Du kan kontakte Teknisk Ukeblad Media AS på telefonnummer 23 19 93 00. Teknisk Ukeblad Media AS primære kategori er Medieselskap. Teknisk Ukeblad Media AS har adresse Grensen 3, 0158 Oslo, Norway.

Rullestoltilgang
Yes

Industri: Kommunikasjon » Medieselskap

Driver med:
  • Medieselskap
  • Avisutgiver
  • Forlagsvirksomhet
ISIC-koder
58, 5813, 6020

Spørsmål og svar

  1. 1.Hva er telefonnummeret til Teknisk Ukeblad Media AS?

    Teknisk Ukeblad Media AS's phone number is 23 19 93 00.

  2. 2.Hvor ligger Teknisk Ukeblad Media AS?

    Teknisk Ukeblad Media AS is located at Grensen 3, 0158 Oslo, Norway. Get Directions.

  3. 3.Hva er åpningstidene til Teknisk Ukeblad Media AS?

    Teknisk Ukeblad Media AS har åpent i følgende tider: Monday - Wednesday: 8:00 – 16:00; Thursday: 8:00 – 0:00; Friday: 8:00 – 16:00; weekends: Closed.

  4. 4.Hva er nettstedet til Teknisk Ukeblad Media AS?

    Teknisk Ukeblad Media AS's website is www.tumedia.no.

0 Anmeldelser

Vær den første til å skrive en anmeldelse for Teknisk Ukeblad Media AS.