Sprinkler-service AS

Rørinstallasjon og -reperasjon

Firmakontakt

Pål Flemming Trondsen

    Kontaktinformasjon

    Sprinkler-service AS
    Garver Ytteborgs vei 98, 0977 Oslo, Norway, NO01
    Oslo
    Få veibeskrivelse
    Åpningstider ikke tilgjengelige
    Fax
    22 78 79 05
    Sosiale medier
    Call

    Beskrivelse av bedriften

    Pål Flemming Trondsen er primærkontakten for Sprinkler-service AS.

    Industri: Bygge- Og Anleggsvirksomhet » Rørinstallasjon og -reperasjon

    Driver med:
    • Rørinstallasjon og -reperasjon
    ISIC-koder
    4322

    Spørsmål og svar

    1. 1.Hva er telefonnummeret til Sprinkler-service AS?

      Sprinkler-service AS's phone number is 22 78 79 00.

    2. 2.Hvor ligger Sprinkler-service AS?

      Sprinkler-service AS is located at Garver Ytteborgs vei 98, 0977 Oslo, Norway, NO01. Get Directions.

    3. 3.Hvem er den primære kontakten i Sprinkler-service AS?

      Den primære kontakten i Sprinkler-service AS er Pål Flemming Trondsen.

    4. 4.Hva er nettstedet til Sprinkler-service AS?

      Sprinkler-service AS's website is sprinkler-service.no.

    0 Anmeldelser

    Vær den første til å skrive en anmeldelse for Sprinkler-service AS.