SHOC Lifestyle AS

Optikere og briller

5.0★★★★★(13 review, fra eksterne kilder)

Kontaktinformasjon

SHOC Lifestyle AS
Uranienborgveien 7B, 0351 Oslo, Norway, NO01
Oslo
Få veibeskrivelse
Åpen – stenger 17:0010:00 – 17:00
  • mandag10:00 – 17:00
  • tirsdag10:00 – 17:00
  • onsdag10:00 – 17:00
  • torsdag10:00 – 18:00
  • fredag10:00 – 17:00
  • lørdag11:00 – 16:00
  • søndagStengt
Call E-post Rediger

Beskrivelse av bedriften

SHOC Lifestyle AS er en liten brillebutikk på Uranienborg i Oslo, eid av den erfarne optikeren og brilledesigneren Øyvind Bjerva. Butikken tilbyr et unikt utvalg av håndlagede briller og solbriller fra verdens beste produsenter, med fokus på form, funksjonalitet, eleganse og materialer av høy kvalitet. Shoc Lifestyle fører merker som Ahlem, Garrett Leight, DITA, Thom Browne, Cutler and Gross, Oliver Goldsmith, Savile Row, Peter and May Walk, Philippe Starck, Mikli, Lunor, Reiz og Ørgreen. Besøk butikken for hjelp til å finne en brille som passer perfekt til din personlighet og ansiktsform!

Ansatte
2
Stiftet
2013
Driftsår
13
Kredittkort
Debit Card, NFC, Yes
Rullestoltilgang
Yes

Industri: Medisinsk » Optikere og briller

Driver med:
  • Butikk for motetilbehør
  • Veskebutikk
  • Optikere og briller
  • Solbrillebutikk
ISIC-koder
4771, 4773, 8690

Spørsmål og svar

  1. 1.Hvor lenge har SHOC Lifestyle AS vært i drift?

    SHOC Lifestyle AS har vært i drift i 13 år.

  2. 2.Hva er telefonnummeret til SHOC Lifestyle AS?

    SHOC Lifestyle AS's phone number is 48 09 35 30.

  3. 3.Hvor ligger SHOC Lifestyle AS?

    SHOC Lifestyle AS is located at Uranienborgveien 7B, 0351 Oslo, Norway, NO01. Get Directions.

  4. 4.Hva er åpningstidene til SHOC Lifestyle AS?

    SHOC Lifestyle AS har åpent i følgende tider: Monday - Wednesday: 10:00 – 17:00; Thursday: 10:00 – 18:00; Friday: 10:00 – 17:00; Saturday: 11:00 – 16:00; Sunday: Closed.

  5. 5.Hva er nettstedet til SHOC Lifestyle AS?

    SHOC Lifestyle AS's website is shoclifestyle.no.

  6. 6.Hvor stor er SHOC Lifestyle AS?

    SHOC Lifestyle AS har omtrent 2 ansatte.

  7. 7.Hvor mange ansatte har SHOC Lifestyle AS?

    SHOC Lifestyle AS har omtrent 2 ansatte.

0 Anmeldelser

Vær den første til å skrive en anmeldelse for SHOC Lifestyle AS.