Rubens Privatundervisning
Privatlærer
Kontaktinformasjon
Stengt nå10:00 – 20:00
- mandag10:00 – 20:00
- tirsdag10:00 – 20:00
- onsdag10:00 – 20:00
- torsdag10:00 – 14:00
- fredag10:00 – 18:00
- lørdag12:00 – 16:00
- søndagStengt
Beskrivelse av bedriften
"Rubens Privatundervisning har lang erfaring og kompetanse innen matematikkundervisning for 8.-10. klasse og praktisk matematikk på videregående skole. De tilbyr mentor- og leksehjelptjenester for å hjelpe elevene med å forbedre sine ferdigheter og prestasjoner innen faget."
Industri: Undervisning » Privatlærer
- Privatlærer
Spørsmål og svar
1.Hva er telefonnummeret til Rubens Privatundervisning?
Rubens Privatundervisning's phone number is 94 11 76 05.
2.Hvor ligger Rubens Privatundervisning?
Rubens Privatundervisning is located at Uelands gate 65A, 0462 Oslo, Norway, NO01. Get Directions.
3.Hva er åpningstidene til Rubens Privatundervisning?
Rubens Privatundervisning har åpent i følgende tider: Monday - Wednesday: 10:00 – 20:00; Thursday: 10:00 – 14:00; Friday: 10:00 – 18:00; Saturday: 12:00 – 16:00; Sunday: Closed.
4.Hva er nettstedet til Rubens Privatundervisning?
Rubens Privatundervisning's website is www.notion.so/rubensj/Rubens-Privatundervisning-cd4198ec064a4c3c955d26477251ed0b.
0 Anmeldelser
Vær den første til å skrive en anmeldelse for Rubens Privatundervisning.