PrivatMegleren Infinita Hellerud

Eiendomsmegler

4.9★★★★★(146 review, fra eksterne kilder)

Firmakontakt

Jan-Erik Gulbrandsen

    Kontaktinformasjon

    PrivatMegleren Infinita Hellerud
    Tvetenveien 152 B, 0671 Oslo, Norway, NO01
    Oslo
    Få veibeskrivelse
    Stengt nå9:00 – 16:00
    • mandag9:00 – 16:00
    • tirsdag9:00 – 16:00
    • onsdag9:00 – 16:00
    • torsdag9:00 – 16:00
    • fredag9:00 – 16:00
    • lørdagStengt
    • søndagStengt
    Call E-post Rediger

    Beskrivelse av bedriften

    PrivatMegleren Infinita er et team av erfarne eiendomsmeglere med spesialkompetanse innen boligmarkedet i sitt nærmiljø. De tilbyr skreddersydde salgsprosesser for enhver eiendom og fokuserer på lokalkunnskap, høy servicegrad, profesjonalitet, presentasjon, nøyaktighet og detaljer. Deres mål er å være kundenes foretrukne eiendomsmegler og de ønsker alle tidligere, nåværende og nye kunder velkommen til å ta kontakt eller besøke dem.

    Industri: Eiendom » Eiendomsmegler

    Driver med:
    • Eiendomsmegler
    ISIC-koder
    6820

    Spørsmål og svar

    1. 1.Hva er telefonnummeret til PrivatMegleren Infinita Hellerud?

      PrivatMegleren Infinita Hellerud's phone number is 22 76 24 44.

    2. 2.Hvor ligger PrivatMegleren Infinita Hellerud?

      PrivatMegleren Infinita Hellerud is located at Tvetenveien 152 B, 0671 Oslo, Norway, NO01. Get Directions.

    3. 3.Hva er åpningstidene til PrivatMegleren Infinita Hellerud?

      PrivatMegleren Infinita Hellerud har åpent i følgende tider: weekdays: 9:00 – 16:00; weekends: Closed.

    4. 4.Hvem er den primære kontakten i PrivatMegleren Infinita Hellerud?

      Den primære kontakten i PrivatMegleren Infinita Hellerud er Jan-Erik Gulbrandsen.

    5. 5.Hva er nettstedet til PrivatMegleren Infinita Hellerud?

      PrivatMegleren Infinita Hellerud's website is www.privatmegleren.no/infinita.

    0 Anmeldelser

    Vær den første til å skrive en anmeldelse for PrivatMegleren Infinita Hellerud.