Patina Collector

Bruktbutikk

5.0★★★★★(2 review, fra eksterne kilder)

Kontaktinformasjon

Patina Collector
Jacob Aalls gate 30, 0364 Oslo, Norway, NO01
Oslo
Få veibeskrivelse
Åpningstider ikke tilgjengelige
Sosiale medier
Call Rediger

Beskrivelse av bedriften

Du kan kontakte Patina Collector på telefonnummer 94 03 22 55. Patina Collector primære kategori er Bruktbutikk. Patina Collector har adresse Jacob Aalls gate 30, 0364 Oslo, Norway.

Kredittkort
Debit Card, Yes
Spisemuligheter
Delivery
LHBTQ+ -vennlig
Yes
Rullestoltilgang
Yes

Industri: Handling » Bruktbutikk

Driver med:
  • Forhandler av antikke møbler
  • Antikviteter
  • Netthandelstjeneste
  • Bruktbutikk
  • Forhandler av bruktmøbler
ISIC-koder
4774, 4791

Spørsmål og svar

  1. 1.Hva er telefonnummeret til Patina Collector?

    Patina Collector's phone number is 94 03 22 55.

  2. 2.Hvor ligger Patina Collector?

    Patina Collector is located at Jacob Aalls gate 30, 0364 Oslo, Norway, NO01. Get Directions.

  3. 3.Hva er nettstedet til Patina Collector?

    Patina Collector's website is patinacollector.com.

0 Anmeldelser

Vær den første til å skrive en anmeldelse for Patina Collector.