Pareto film AS
Filmstudio
Firmakontakt
Frode Flornes Stangeland
Kontaktinformasjon
Åpningstider ikke tilgjengelige
Beskrivelse av bedriften
Frode Flornes Stangeland er primærkontakten for Pareto film AS.
Industri: Underholdning » Filmstudio
Driver med:
- Filmstudio
ISIC-koder
5911
Spørsmål og svar
1.Hva er telefonnummeret til Pareto film AS?
Pareto film AS's phone number is 22 57 15 00.
2.Hvor ligger Pareto film AS?
Pareto film AS is located at Kjølberggata 31, 0653 Oslo, Norway, NO01. Get Directions.
3.Hvem er den primære kontakten i Pareto film AS?
Den primære kontakten i Pareto film AS er Frode Flornes Stangeland. You can reach them at frode@paretofilm.no.
4.Hva er nettstedet til Pareto film AS?
Pareto film AS's website is www.paretofilm.no.
0 Anmeldelser
Vær den første til å skrive en anmeldelse for Pareto film AS.