P8 Pop
Radiostasjon
Firmakontakt
Marius Kopperud
Kontaktinformasjon
Åpningstider ikke tilgjengelige
Beskrivelse av bedriften
P8 Pop tilbyr en hovedvekt av musikk fra 80-tallet for å gi lytterne gode minner. Kanalene kan bli funnet på DAB+, på nettet eller gjennom P4-appen.
Industri: Kommunikasjon » Radiostasjon
Driver med:
- Radiostasjon
ISIC-koder
6010
Spørsmål og svar
1.Hva er telefonnummeret til P8 Pop?
P8 Pop's phone number is 23 00 00 00.
2.Hvor ligger P8 Pop?
P8 Pop is located at Akersgata 73, Oslo, NO01, 0180. Get Directions.
3.Hvem er den primære kontakten i P8 Pop?
Den primære kontakten i P8 Pop er Marius Kopperud.
4.Hva er nettstedet til P8 Pop?
P8 Pop's website is p8pop.no.
0 Anmeldelser
Vær den første til å skrive en anmeldelse for P8 Pop.