Onshuus Invest AS
Kontaktinformasjon
Onshuus Invest AS
Rostmyrveien 6
Drammen, Buskerud, 3030
Få veibeskrivelse
Telefon:
32 88 41 52
Rediger:
Rediger eller fjern
📞
Call
☆
Skriv Omtale
0
Liker
Legg Bilde
Beskrivelse av bedriften
Onshuus Invest AS er lokalisert i Drammen, Buskerud.
Industri
Hjelp til hjemmet
»
Eiendom
Bransje:
Eiendomsaktiveter med egen eller utleid eiendom, Real Estate Agents, Real Estate Agency
ISIC-koder
6810
,
6820
SIC-koder
6531
Spørsmål og svar
Q1
Hva er telefonnummeret til Onshuus Invest AS?
Telefonnummeret til Onshuus Invest AS er
32 88 41 52
.
Q2
Hvor er Onshuus Invest AS lokalisert?
Onshuus Invest AS har adresse
Rostmyrveien 6, Drammen, Buskerud, 3030
.
Q3
Finnes det en primærkontakt til Onshuus Invest AS?
Du kan kontakte Onshuus Invest AS på telefonnummer
32 88 41 52
.
+
Flere virksomheter på denne adressen
Rostmyrveien 6 Drammen, Buskerud, 3030
Barpoint Mobile As
Bedrift på denne adressen
Barpoint Mobile As
Bedrift på denne adressen
+
Virksomheter i Postnummer 3030
Virksomheter i 3030:
155
Befolkning:
2 693
Kategorier
Professional Services:
22 %
Industry:
22 %
Shopping:
14 %
Home Services:
11 %
Medical:
10 %
Andre:
22 %
Retningsnummer
9:
44 %
3:
34 %
4:
21 %
Andre:
1 %
+
Statistikk og demografi for Postnummer 3030
Kjønn
Kvinne:
51 %
Mann:
49 %
Andre:
0 %
+
Business Lookup
Kaffe
Handling
Banker
Hoteller
Apotek
Drosjer
Bensin
Automotiv
Skjønnhet og spa
Find nearby businesses
+
Skrive en omtale
★
★
★
★
★
Send inn din anmeldelse