Nobel Clinic Norge As

Generelle utøvere

Firmakontakt

Geir Brekke

    Kontaktinformasjon

    Nobel Clinic Norge As
    Enebakkveien 150; 0680 Oslo, Norway, Manglerud, NO01
    Manglerud
    Få veibeskrivelse
    Åpningstider ikke tilgjengelige
    Fax
    23 38 41 01
    Sosiale medier
    Call Rediger

    Beskrivelse av bedriften

    Geir Brekke er primærkontakten for Nobel Clinic Norge As.

    Ansatte
    11-50

    Industri: Medisinsk » Generelle utøvere

    Driver med:
    • Generelle utøvere
    ISIC-koder
    8620

    Spørsmål og svar

    1. 1.Hva er telefonnummeret til Nobel Clinic Norge As?

      Nobel Clinic Norge As's phone number is 23 38 41 00.

    2. 2.Hvor ligger Nobel Clinic Norge As?

      Nobel Clinic Norge As is located at Enebakkveien 150; 0680 Oslo, Norway, Manglerud, NO01. Get Directions.

    3. 3.Hvem er den primære kontakten i Nobel Clinic Norge As?

      Den primære kontakten i Nobel Clinic Norge As er Geir Brekke.

    4. 4.Hvem andre jobber i Nobel Clinic Norge As?

      Nobel Clinic Norge As also has 1 other listed contact: Schanche Nicolai T. R._one.

    5. 5.Hva er nettstedet til Nobel Clinic Norge As?

      Nobel Clinic Norge As's website is www.nobelclinic.no.

    6. 6.Hvor stor er Nobel Clinic Norge As?

      Nobel Clinic Norge As har omtrent 11 ansatte.

    7. 7.Hvor mange ansatte har Nobel Clinic Norge As?

      Nobel Clinic Norge As har omtrent 11 ansatte.

    0 Anmeldelser

    Vær den første til å skrive en anmeldelse for Nobel Clinic Norge As.