Mie Mortensen

Restaurantvirksomhet

Firmakontakt

Mie Mortensen

    Kontaktinformasjon

    Mie Mortensen
    Sørkedalsveien 11C, 0369 Oslo, Norway, Majorstuen, NO01
    Majorstuen
    Få veibeskrivelse
    Åpen – stenger 21:009:00 – 21:00
    • mandag9:00 – 21:00
    • tirsdag9:00 – 21:00
    • onsdag9:00 – 21:00
    • torsdag9:00 – 21:00
    • fredag9:00 – 21:00
    • lørdag9:00 – 21:00
    • søndag9:00 – 21:00
    Call Rediger

    Beskrivelse av bedriften

    Mie Mortensen legger ut sine egne malte malerier, hovedsakelig akryl på lerret, på denne siden. Hun oppfordrer interesserte til å sende henne en melding hvis de ønsker å se maleriene nærmere eller eventuelt kjøpe dem.

    Kleskode
    Casual
    Bra for barn
    Yes

    Industri: Mat og servering » Restauranter

    Driver med:
    • Restaurantvirksomhet
    ISIC-koder
    5610

    Spørsmål og svar

    1. 1.Hva er telefonnummeret til Mie Mortensen?

      Mie Mortensen's phone number is 91 32 63 55.

    2. 2.Hvor ligger Mie Mortensen?

      Mie Mortensen is located at Sørkedalsveien 11C, 0369 Oslo, Norway, Majorstuen, NO01. Get Directions.

    3. 3.Hva er åpningstidene til Mie Mortensen?

      Mie Mortensen har åpent i følgende tider: all_days: 9:00 – 21:00.

    4. 4.Hvem er den primære kontakten i Mie Mortensen?

      Den primære kontakten i Mie Mortensen er Mie Mortensen.

    0 Anmeldelser

    Vær den første til å skrive en anmeldelse for Mie Mortensen.