Matkassa.no

Cateringutstyr for mat og drikke

Kontaktinformasjon

Matkassa.no
Brobekkveien 80, 0582 Oslo, Norway, NO01
Oslo
Få veibeskrivelse
Åpent 24 timer24 Hours
  • mandag24 timer
  • tirsdag24 timer
  • onsdag24 timer
  • torsdag24 timer
  • fredag24 timer
  • lørdag24 timer
  • søndag24 timer
Call Rediger

Beskrivelse av bedriften

Du kan kontakte Matkassa.no på telefonnummer 22 83 74 64. Matkassa.no primære kategori er Cateringutstyr for mat og drikke. Matkassa.no har adresse Brobekkveien 80, 0582 Oslo, Norway.

Spisemuligheter
Delivery
Rullestoltilgang
Yes

Industri: Mat og servering » Cateringutstyr for mat og drikke

Driver med:
  • Cateringutstyr for mat og drikke
ISIC-koder
4721

Spørsmål og svar

  1. 1.Hva er telefonnummeret til Matkassa.no?

    Matkassa.no's phone number is 22 83 74 64.

  2. 2.Hvor ligger Matkassa.no?

    Matkassa.no is located at Brobekkveien 80, 0582 Oslo, Norway, NO01. Get Directions.

  3. 3.Hva er åpningstidene til Matkassa.no?

    Matkassa.no har åpent i følgende tider: all_days: 24 Hours.

  4. 4.Hva er nettstedet til Matkassa.no?

    Matkassa.no's website is www.matkassa.no.

0 Anmeldelser

Vær den første til å skrive en anmeldelse for Matkassa.no.