Marynett AS

Kontaktinformasjon

Marynett AS
Markens gate 45, KRISTIANSAND S, 4612, Norge
Kristiansand, Vest-Agder, 4612
Få veibeskrivelse
Telefon: 38 02 43 94
Call
Skriv Omtale
Legg Bilde

Beskrivelse av bedriften

Marynett AS ligger i Kristiansand, Vest-Agder, og ble grunnlagt i 12.12.2005. På dette stedet, har Marynett AS ca. 4 personer ansatte.
Ansatte: 4
Stiftet: 12.12.2005

Spørsmål og svar

Q1

Hvor lenge har Marynett AS vært i drift?

Marynett AS har vært i drift i 21 år.
Q2

Hva er telefonnummeret til Marynett AS?

Telefonnummeret til Marynett AS er 38 02 43 94.
Q3

Hvor stor er Marynett AS?

Marynett AS har ca. 4 personer ansatte på dette stedet.
Q4

Hvor er Marynett AS lokalisert?

Marynett AS har adresse Markens gate 45, KRISTIANSAND S, 4612, Norge, Kristiansand, Vest-Agder.
Q5

Finnes det en primærkontakt til Marynett AS?

Du kan kontakte Marynett AS på telefonnummer 38 02 43 94.
Q6

Hvor mange ansatte har Marynett AS?

Marynett AS har ca. 4 ansatte ansatte på dette stedet.
+

Flere virksomheter på denne adressen

Markens gate 45, KRISTIANSAND S, 4612, Norge Kristiansand, Vest-Agder, 4612
+

Virksomheter i Postnummer 4612

Virksomheter i 4612: 436
Befolkning: 632
4612 Kart over bedriftstetthet

Kategorier

Shopping:  27 %
Medical:  17 %
Professional Services:  15 %
Andre:  42 %

Pris

Rimelig:  60 %
Moderat:  33 %
Dyr:  7 %
Andre:  0 %

Retningsnummer

3:  58 %
9:  25 %
4:  15 %
Andre:  2 %

Nabolag

Kvadraturen:  99 %
Andre:  1 %
+

Statistikk og demografi for Postnummer 4612

Kjønn

Kvinne:  50 %
Mann:  50 %
Andre:  0 %
+

Skrive en omtale