Light Structures
Bedriftstjenester
Firmakontakt
Kontaktinformasjon
Stengt nå8:00 – 16:00
- mandag8:00 – 16:00
- tirsdag8:00 – 16:00
- onsdag8:00 – 16:00
- torsdag8:00 – 16:00
- fredag8:00 – 16:00
- lørdagStengt
- søndagStengt
Beskrivelse av bedriften
Light Structures ble grunnlagt i 2001 og er en av verdens ledende leverandører av fiber optiske skrog- og struktur overvåkningssystemer. Hovedkontoret ligger i Oslo, Norge, og løsningene selges gjennom et dedikert nettverk av partnere og agenter over hele verden. Light Structures er verdens ledende leverandør av fiber optiske overvåkningssystemer basert på Fiber Bragg Grating teknologi (FBG). Fiber optiske systemer tilbyr utmerket pålitelighet og unik datakvalitet sammenlignet med konvensjonell teknologi. I tillegg til operativ data, gir systemene våre data for Active Fatigue Management rapporter. Kjerne-SENSFIB-systemet kan gi mannskapet og operatøren/ledelsen sanntidsviktig informasjon om skrog-/innholdssystem/struktur. Kvalitet i hele linjen fra leverandører og underleverandører til vårt endelige produkt og våre garantier er essensielt for Light Structures. Vårt kvalitetssystem er ISO 9001-sertifisert. Se mer på http://www.lightstructures.no/about.html. Vår forretningsstrategi er å fokusere selskapet vårt for å bli den foretrukne partneren for optimaliserte strukturelle livssyklussystemer globalt. Våre primære mål er å vokse virksomheten vår, øke verdien for våre eiere og være en foretrukket arbeidsgiver for ambisiøse fagfolk. De viktigste elementene i strategien vår er: - utvikle en sterk posisjon i olje- og gassmarkedet - fortsette å vokse vår sterke posisjon i shippingmarkedene - kombinere state-of-the-art teknologi med erfarne og dyktige ansatte - vekst gjennom flere salgskanaler, allianser og oppkjøp - gjøre det mulig for kundene våre å drive trygt og kostnadseffektivt.
Industri: Profesjonelle tjenester » Bedriftstjenester
- Bedriftstjenester
Spørsmål og svar
1.Hvor lenge har Light Structures vært i drift?
Light Structures har vært i drift i 25 år.
2.Hva er telefonnummeret til Light Structures?
Light Structures's phone number is 23 89 71 33.
3.Hvor ligger Light Structures?
Light Structures is located at Nils Hansens vei 8, 0667 Oslo, Norway, NO01. Get Directions.
4.Hva er åpningstidene til Light Structures?
Light Structures har åpent i følgende tider: weekdays: 8:00 – 16:00; weekends: Closed.
5.Hvem er den primære kontakten i Light Structures?
Den primære kontakten i Light Structures er Pran Karianne (Owner).
6.Hvem andre jobber i Light Structures?
Light Structures also has 2 other listed contact: Niklas Hallgren, Sorum Rune_other.
7.Hva er nettstedet til Light Structures?
Light Structures's website is www.lightstructures.no.
8.Hvor stor er Light Structures?
Light Structures har omtrent 23 ansatte.
9.Hvor mange ansatte har Light Structures?
Light Structures har omtrent 23 ansatte.
0 Anmeldelser
Vær den første til å skrive en anmeldelse for Light Structures.