Law firm Munir AS
Advokat
Firmakontakt
Kontaktinformasjon
Stengt nå9:00 – 17:00
- mandag9:00 – 17:00
- tirsdag9:00 – 17:00
- onsdag9:00 – 17:00
- torsdag9:00 – 17:00
- fredag9:00 – 17:00
- lørdagStengt
- søndagStengt
Beskrivelse av bedriften
"Law firm Munir AS" er et forhandlingsorientert kontor med over 15 års erfaring innen både forhandlinger og prosedyre. Vi opererer i saker over hele landet og har som mål å alltid holde klientens interesse i fokus. Våre advokater behersker norsk, engelsk, urdu og punjabi.
Industri: Juridisk og finansiell » Advokat
- Arbeids- og ansettelseslov
- Advokatfirma
- Advokat
Spørsmål og svar
1.Hvor lenge har Law firm Munir AS vært i drift?
Law firm Munir AS har vært i drift i 24 år.
2.Hva er telefonnummeret til Law firm Munir AS?
Law firm Munir AS's phone number is 90 90 00 80.
3.Hvor ligger Law firm Munir AS?
Law firm Munir AS is located at Inkognitogata 33, 0256 Oslo, Norway, NO01. Get Directions.
4.Hva er åpningstidene til Law firm Munir AS?
Law firm Munir AS har åpent i følgende tider: weekdays: 9:00 – 17:00; weekends: Closed.
5.Hvem er den primære kontakten i Law firm Munir AS?
Den primære kontakten i Law firm Munir AS er Zulifqar Munir. You can reach them at zulifqar@munir.no.
6.Hva er nettstedet til Law firm Munir AS?
Law firm Munir AS's website is www.munir.no.
0 Anmeldelser
Vær den første til å skrive en anmeldelse for Law firm Munir AS.