Karasu Malerfirma
Maling og maleentreprenører
Kontaktinformasjon
Åpningstider ikke tilgjengelige
Beskrivelse av bedriften
Du kan kontakte Karasu Malerfirma på telefonnummer 92 26 85 24. Karasu Malerfirma primære kategori er Maling og maleentreprenører. Karasu Malerfirma har adresse Malerhaugveien 26C, 0661 Oslo, Norway.
Industri: Bygge- Og Anleggsvirksomhet » Maling og maleentreprenører
Driver med:
- Maling og maleentreprenører
ISIC-koder
4330
Spørsmål og svar
1.Hva er telefonnummeret til Karasu Malerfirma?
Karasu Malerfirma's phone number is 92 26 85 24.
2.Hvor ligger Karasu Malerfirma?
Karasu Malerfirma is located at Malerhaugveien 26C, 0661 Oslo, Norway, NO01. Get Directions.
0 Anmeldelser
Vær den første til å skrive en anmeldelse for Karasu Malerfirma.