Kaffebrenneriet avd Valkyrien

Kaffebutikk

4.1★★★★★(81 review, fra eksterne kilder)

Kontaktinformasjon

Kaffebrenneriet avd Valkyrien
Valkyriegata 3, 0366 Oslo, Norway
Oslo
Få veibeskrivelse
Åpen – stenger 19:007:00 – 19:00
  • mandag7:00 – 19:00
  • tirsdag7:00 – 19:00
  • onsdag7:00 – 19:00
  • torsdag7:00 – 20:00
  • fredag7:00 – 19:00
  • lørdag8:00 – 18:00
  • søndag9:00 – 18:00
Sosiale medier
Call Rediger

Beskrivelse av bedriften

Du kan kontakte Kaffebrenneriet avd Valkyrien på telefonnummer 91 88 31 45. Kaffebrenneriet avd Valkyrien primære kategori er Kaffebutikk. Kaffebrenneriet avd Valkyrien har adresse Valkyriegata 3, 0366 Oslo, Norway.

Kredittkort
Debit Card, NFC, Yes
Spisemuligheter
Delivery, Take-out
Bra for barn
Yes
Menyer
Breakfast, Coffee, Dessert, Lunch
Pris
$$
Reservasjoner
Yes
Toalettet
Yes
Rullestoltilgang
Parking

Industri: Mat og servering » Kaffebutikk

Driver med:
  • Kaffebutikk
  • Kaffebutikk
  • Kosmetikkbutikk
ISIC-koder
4722, 4772, 5610

Spørsmål og svar

  1. 1.Hva er telefonnummeret til Kaffebrenneriet avd Valkyrien?

    Kaffebrenneriet avd Valkyrien's phone number is 91 88 31 45.

  2. 2.Hvor ligger Kaffebrenneriet avd Valkyrien?

    Kaffebrenneriet avd Valkyrien is located at Valkyriegata 3, 0366 Oslo, Norway. Get Directions.

  3. 3.Hva er åpningstidene til Kaffebrenneriet avd Valkyrien?

    Kaffebrenneriet avd Valkyrien har åpent i følgende tider: Monday - Wednesday: 7:00 – 19:00; Thursday: 7:00 – 20:00; Friday: 7:00 – 19:00; Saturday: 8:00 – 18:00; Sunday: 9:00 – 18:00.

  4. 4.Hva er nettstedet til Kaffebrenneriet avd Valkyrien?

    Kaffebrenneriet avd Valkyrien's website is www.kaffebrenneriet.no/butikkene/valkyriegata-3.

0 Anmeldelser

Vær den første til å skrive en anmeldelse for Kaffebrenneriet avd Valkyrien.