Hyams 20 AS

Utleie av boligeiendom

Kontaktinformasjon

Hyams 20 AS
Caspar Storms vei 16, 0664 OSLO, NO01
Oslo
Få veibeskrivelse
Åpningstider ikke tilgjengelige
Call Rediger

Beskrivelse av bedriften

Du kan kontakte Hyams 20 AS på telefonnummer 63 87 88 65. Hyams 20 AS primære kategori er Utleie av boligeiendom. Hyams 20 AS har adresse Caspar Storms vei 16, 0664 OSLO.

Industri: Eiendom » Utleie av boligeiendom

Driver med:
  • Utleie av boligeiendom
ISIC-koder
6810

Spørsmål og svar

  1. 1.Hva er telefonnummeret til Hyams 20 AS?

    Hyams 20 AS's phone number is 63 87 88 65.

  2. 2.Hvor ligger Hyams 20 AS?

    Hyams 20 AS is located at Caspar Storms vei 16, 0664 OSLO, NO01. Get Directions.

0 Anmeldelser

Vær den første til å skrive en anmeldelse for Hyams 20 AS.