Helge Watterud

Firmakontakt

Styretsleder: Watterud Helge

Helge Watterud

Kontaktinformasjon

Helge Watterud
Fetsund brygge 1, 1900 Fetsund, Norway
Få veibeskrivelse
Telefon: 63 88 37 37
Google Kart: Besøk
CallE-Post
Skriv Omtale
Legg Bilde

Beskrivelse av bedriften

Industri
Profesjonelle tjenester
Bransje:
Consulting & Advisory Services, Engineering Consultancy Office
ISIC-koder
71107490

Spørsmål og svar

Q1

Hva er telefonnummeret til Helge Watterud?

Telefonnummeret til Helge Watterud er 63 88 37 37.
Q2

Hvor er Helge Watterud lokalisert?

Helge Watterud har adresse Fetsund brygge 1, 1900 Fetsund, Norway, Akershus.
Q3

Finnes det en primærkontakt til Helge Watterud?

Du kan kontakte Helge Watterud på telefonnummer 63 88 37 37.
+

Flere virksomheter på denne adressen

Fetsund brygge 1, 1900 Fetsund, Norway
+

Virksomheter i Postnummer 1900

Virksomheter i 1900: 631
Befolkning: 7 824
1900 Kart over bedriftstetthet

Kategorier

Industry:  23 %
Professional Services:  14 %
Shopping:  12 %
Home Services:  12 %
Andre:  39 %

Pris

Rimelig:  67 %
Moderat:  33 %
Andre:  0 %

Retningsnummer

63:  41 %
9:  40 %
4:  17 %
Andre:  3 %
+

Statistikk og demografi for Postnummer 1900

Kjønn

Mann:  50 %
Kvinne:  50 %
Andre:  0 %
+

Skrive en omtale