Hairport Frisør AS avd. Ahus

Frisørsalong

4.6★★★★★(13 review, fra eksterne kilder)

Kontaktinformasjon

Hairport Frisør AS avd. Ahus
Sykehusveien 25, 1474 Nordbyhagen, Norway, Oslo, NO01
Oslo
Få veibeskrivelse
Stengt nå9:00 – 18:00
  • mandag9:00 – 18:00
  • tirsdag9:00 – 18:00
  • onsdag9:00 – 18:00
  • torsdag9:00 – 18:00
  • fredag9:00 – 16:00
  • lørdagStengt
  • søndagStengt
Sosiale medier
Call E-post Rediger

Beskrivelse av bedriften

Hairport Frisør AS avd. Ahus er en del av en kjede med 19 salonger, og har vært i drift siden 1979. Salongen vektlegger kvalitet og personlig service, og frisørene holdes oppdatert på trender gjennom kurs og kvalitetssikring. De er stolte av sitt opplæringsprogram for frisørlærlinger, og har gode resultater å vise til. Hairport Frisør AS avd. Ahus har også spesialkompetanse innenfor parykk og hair-extention.

Kredittkort
Debit Card, NFC, Yes
Toalettet
Yes
Rullestoltilgang
Parking, Yes

Industri: Personlige Tjenester » Frisørsalong

Driver med:
  • Frisørsalong
ISIC-koder
9602

Spørsmål og svar

  1. 1.Hva er telefonnummeret til Hairport Frisør AS avd. Ahus?

    Hairport Frisør AS avd. Ahus's phone number is 67 90 23 33.

  2. 2.Hvor ligger Hairport Frisør AS avd. Ahus?

    Hairport Frisør AS avd. Ahus is located at Sykehusveien 25, 1474 Nordbyhagen, Norway, Oslo, NO01. Get Directions.

  3. 3.Hva er åpningstidene til Hairport Frisør AS avd. Ahus?

    Hairport Frisør AS avd. Ahus har åpent i følgende tider: Monday - Thursday: 9:00 – 18:00; Friday: 9:00 – 16:00; weekends: Closed.

  4. 4.Hva er nettstedet til Hairport Frisør AS avd. Ahus?

    Hairport Frisør AS avd. Ahus's website is www.hairport.no.

0 Anmeldelser

Vær den første til å skrive en anmeldelse for Hairport Frisør AS avd. Ahus.