Guntis Leimanis

Firmakontakt

Guntis Leimanis

Guntis Leimanis

Kontaktinformasjon

Guntis Leimanis
c/o Liene Leimane Heggelia 7 D 1900 FETSUND
Fetsund, Akershus
Få veibeskrivelse
Telefon: 29 163 969
Call
Skriv Omtale
Legg Bilde

Beskrivelse av bedriften

Guntis Leimanis er lokalisert i Fetsund, Akershus.

Spørsmål og svar

Q1

Hva er telefonnummeret til Guntis Leimanis?

Telefonnummeret til Guntis Leimanis er 29 163 969.
Q2

Hvor er Guntis Leimanis lokalisert?

Guntis Leimanis har adresse c/o Liene Leimane Heggelia 7 D 1900 FETSUND, Fetsund, Akershus.
Q3

Finnes det en primærkontakt til Guntis Leimanis?

Du kan kontakte Guntis Leimanis på telefonnummer 29 163 969.
+

Flere virksomheter på denne adressen

c/o Liene Leimane Heggelia 7 D 1900 FETSUND Fetsund, Akershus
+

Virksomheter i Postnummer 1900

Virksomheter i 1900: 631
Befolkning: 7 824
1900 Kart over bedriftstetthet

Kategorier

Industry:  23 %
Professional Services:  14 %
Shopping:  12 %
Home Services:  12 %
Andre:  39 %

Pris

Rimelig:  67 %
Moderat:  33 %
Andre:  0 %

Retningsnummer

63:  41 %
9:  40 %
4:  17 %
Andre:  3 %
+

Statistikk og demografi for Postnummer 1900

Kjønn

Mann:  50 %
Kvinne:  50 %
Andre:  0 %
+

Skrive en omtale