Gudrun Sjøden
Klær for kvinner
Kontaktinformasjon
Åpen – stenger 18:0010:00 – 18:00
- mandag10:00 – 18:00
- tirsdag10:00 – 18:00
- onsdag10:00 – 18:00
- torsdag10:00 – 18:00
- fredag10:00 – 18:00
- lørdag10:00 – 16:00
- søndagStengt
Beskrivelse av bedriften
Du kan kontakte Gudrun Sjøden på telefonnummer 22 33 36 33. Gudrun Sjøden primære kategori er Klær for kvinner. Gudrun Sjøden har adresse Akersgata 41, 0157 Oslo, Norway.
Industri: Klær » Klær for kvinner
- Butikksalg av klær, sko og lærprodukter i spesialtforretninger
- Klær for kvinner
Spørsmål og svar
1.Hvor lenge har Gudrun Sjøden vært i drift?
Gudrun Sjøden har vært i drift i 32 år.
2.Hva er telefonnummeret til Gudrun Sjøden?
Gudrun Sjøden's phone number is 22 33 36 33.
3.Hvor ligger Gudrun Sjøden?
Gudrun Sjøden is located at Akersgata 41, 0157 Oslo, Norway, NO01. Get Directions.
4.Hva er åpningstidene til Gudrun Sjøden?
Gudrun Sjøden har åpent i følgende tider: weekdays: 10:00 – 18:00; Saturday: 10:00 – 16:00; Sunday: Closed.
5.Hva er nettstedet til Gudrun Sjøden?
Gudrun Sjøden's website is www.gudrunsjoden.com/nb-no/butikker/butikk-oslo-akersgata.
6.Hvor stor er Gudrun Sjøden?
Gudrun Sjøden har omtrent 11 ansatte.
7.Hvor mange ansatte har Gudrun Sjøden?
Gudrun Sjøden har omtrent 11 ansatte.
0 Anmeldelser
Vær den første til å skrive en anmeldelse for Gudrun Sjøden.