Gazoline AS
Reklamebyrå
Firmakontakt
Kontaktinformasjon
Beskrivelse av bedriften
Johannessen Ulf er primærkontakten for Gazoline AS.
Industri: Profesjonelle tjenester » Reklamebyrå
- Reklamebyrå
Spørsmål og svar
1.Hvor lenge har Gazoline AS vært i drift?
Gazoline AS har vært i drift i 41 år.
2.Hva er telefonnummeret til Gazoline AS?
Gazoline AS's phone number is 21 51 21 00.
3.Hvor ligger Gazoline AS?
Gazoline AS is located at Rosenholmveien 25, 1414 Trollåsen, Norway, Oppegård, NO01. Get Directions.
4.Hvem er den primære kontakten i Gazoline AS?
Den primære kontakten i Gazoline AS er Johannessen Ulf (CEO).
5.Hvem andre jobber i Gazoline AS?
Gazoline AS also has 1 other listed contact: Omejer Lars Jorgen_one.
6.Hva er nettstedet til Gazoline AS?
Gazoline AS's website is www.gazoline.no.
7.Hva er den årlige omsetningen til Gazoline AS?
Gazoline AS har en årlig omsetning på omtrent 5 000 000 - 10 000 000.
8.Hvor stor er Gazoline AS?
Gazoline AS har omtrent 11 ansatte.
9.Hvor mange ansatte har Gazoline AS?
Gazoline AS har omtrent 11 ansatte.
0 Anmeldelser
Vær den første til å skrive en anmeldelse for Gazoline AS.