Gasa Media
Mediebyrå
Firmakontakt
Gard Brandt Sandholt
Kontaktinformasjon
Åpningstider ikke tilgjengelige
Beskrivelse av bedriften
Gard Brandt Sandholt er primærkontakten for Gasa Media.
Postboks
-0
Industri: Profesjonelle tjenester » Mediebyrå
Driver med:
- Mediebyrå
ISIC-koder
7310
Spørsmål og svar
1.Hva er telefonnummeret til Gasa Media?
Gasa Media's phone number is 92 20 94 28.
2.Hvor ligger Gasa Media?
Gasa Media is located at Ivan Bjørndals Gate 10, Oslo, NO01, 472. Get Directions.
3.Hvem er den primære kontakten i Gasa Media?
Den primære kontakten i Gasa Media er Gard Brandt Sandholt.
4.Hva er nettstedet til Gasa Media?
Gasa Media's website is www.gasamedia.no.
0 Anmeldelser
Vær den første til å skrive en anmeldelse for Gasa Media.