Frogner MediCare
Hudpleieklinikk
Kontaktinformasjon
Stengt nå10:00 – 19:00
- mandag10:00 – 19:00
- tirsdag10:00 – 19:00
- onsdag10:00 – 19:00
- torsdag10:00 – 19:00
- fredag10:00 – 17:00
- lørdagStengt
- søndagStengt
Beskrivelse av bedriften
Du kan kontakte Frogner MediCare på telefonnummer 22 54 83 00. Frogner MediCare primære kategori er Hudpleieklinikk. Frogner MediCare har adresse Thomas Heftyes gate 39A, 0267 Oslo, Norway.
Industri: Medisinsk » Hudpleieklinikk
- Hudpleieklinikk
Spørsmål og svar
1.Hva er telefonnummeret til Frogner MediCare?
Frogner MediCare's phone number is 22 54 83 00.
2.Hvor ligger Frogner MediCare?
Frogner MediCare is located at Thomas Heftyes gate 39A, 0267 Oslo, Norway, NO01. Get Directions.
3.Hva er åpningstidene til Frogner MediCare?
Frogner MediCare har åpent i følgende tider: Monday - Thursday: 10:00 – 19:00; Friday: 10:00 – 17:00; weekends: Closed.
4.Hva er nettstedet til Frogner MediCare?
Frogner MediCare's website is www.frognermedicare.no.
0 Anmeldelser
Vær den første til å skrive en anmeldelse for Frogner MediCare.