Frode Lein
Coaching
5.0★★★★★(1 review, fra eksterne kilder)
Kontaktinformasjon
Stengt nå12:00 – 21:00
- mandag12:00 – 21:00
- tirsdag12:00 – 21:00
- onsdag12:00 – 21:00
- torsdag12:00 – 21:00
- fredag12:00 – 21:00
- lørdag8:00 – 16:00
- søndagStengt
Beskrivelse av bedriften
Du kan kontakte Frode Lein på telefonnummer 40 00 09 06. Frode Lein primære kategori er Coaching. Frode Lein har adresse Tinngruveveien 22, 1487 Hakadal, Norway.
Industri: Undervisning » Coaching
Driver med:
- Bedriftsrådgivning
- Coaching
- Program for fysisk trening
ISIC-koder
7020, 8541, 9311
Spørsmål og svar
1.Hva er telefonnummeret til Frode Lein?
Frode Lein's phone number is 40 00 09 06.
2.Hvor ligger Frode Lein?
Frode Lein is located at Tinngruveveien 22, 1487 Hakadal, Norway, NO01. Get Directions.
3.Hva er åpningstidene til Frode Lein?
Frode Lein har åpent i følgende tider: weekdays: 12:00 – 21:00; Saturday: 8:00 – 16:00; Sunday: Closed.
4.Hva er nettstedet til Frode Lein?
Frode Lein's website is exploringthelimits.com.
0 Anmeldelser
Vær den første til å skrive en anmeldelse for Frode Lein.