Edb Business Partner
Banker
Firmakontakt
Kontaktinformasjon
Beskrivelse av bedriften
Asbj Rnsen Gunnar er primærkontakten for Edb Business Partner.
Industri: Juridisk og finansiell » Banker
- Banker
Spørsmål og svar
1.Hva er telefonnummeret til Edb Business Partner?
Edb Business Partner's phone number is 810 00 106.
2.Hvor ligger Edb Business Partner?
Edb Business Partner is located at Gullhaug Torg 4B, 0484 Oslo, Norway, NO01. Get Directions.
3.Hvem er den primære kontakten i Edb Business Partner?
Den primære kontakten i Edb Business Partner er Asbj Rnsen Gunnar (Outsourcing/Offshoring). You can reach them at jan.gunnar.asbjornsen@edb.com.
4.Hvem andre jobber i Edb Business Partner?
Edb Business Partner also has 9 other listed contact: Jan Ivar Borgersen, Helga Ryssdal, Stig Atle Aavik, Cato Hordnes, Thor, Bruun Hilda, Sigrun Klunderud, Landsend Elisabet, Dag Eggemoen_other.
0 Anmeldelser
Vær den første til å skrive en anmeldelse for Edb Business Partner.