Dotterud Lars Kåre Hudlegekontoret

Kontaktinformasjon

Dotterud Lars Kåre Hudlegekontoret
Nymosvingen 2, 2609 Lillehammer
Få veibeskrivelse
Telefon: 61 26 16 11
Call
Skriv Omtale
Legg Bilde

Beskrivelse av bedriften

Dette foretaket driver innen følgende bransje: Generelle utøvere.
Industri
Medisinsk »  Generelle utøvere
Bransje:
Generelle utøvere
ISIC-koder
8620

Spørsmål og svar

Q1

Hva er telefonnummeret til Dotterud Lars Kåre Hudlegekontoret?

Telefonnummeret til Dotterud Lars Kåre Hudlegekontoret er 61 26 16 11.
Q2

Hvor er Dotterud Lars Kåre Hudlegekontoret lokalisert?

Dotterud Lars Kåre Hudlegekontoret har adresse Nymosvingen 2, 2609 Lillehammer, Oppland.
Q3

Finnes det en primærkontakt til Dotterud Lars Kåre Hudlegekontoret?

Du kan kontakte Dotterud Lars Kåre Hudlegekontoret på telefonnummer 61 26 16 11.
+

Flere virksomheter på denne adressen

Nymosvingen 2, 2609 Lillehammer
+

Virksomheter i Postnummer 2609

Virksomheter i 2609: 779
Befolkning: 4 268
2609 Kart over bedriftstetthet

Kategorier

Shopping:  25 %
Professional Services:  14 %
Medical:  11 %
Andre:  50 %

Pris

Rimelig:  64 %
Moderat:  19 %
Dyr:  10 %
Veldig dyrt:  7 %
Andre:  0 %

Retningsnummer

61:  54 %
9:  29 %
4:  13 %
Andre:  4 %
+

Statistikk og demografi for Postnummer 2609

Kjønn

Kvinne:  52 %
Mann:  48 %
Andre:  0 %
+

Skrive en omtale