Cutters CC Vest

Frisørsalong

4.0★★★★★(97 review, fra eksterne kilder)

Kontaktinformasjon

Cutters CC Vest
Lilleakerveien 16, 0283 Oslo, Norway, NO12
Oslo
Få veibeskrivelse
Åpen – stenger 21:009:00 – 21:00
  • mandag9:00 – 21:00
  • tirsdag9:00 – 21:00
  • onsdag9:00 – 21:00
  • torsdag9:00 – 21:00
  • fredag9:00 – 21:00
  • lørdag9:00 – 19:00
  • søndagStengt
Sosiale medier
Call Rediger

Beskrivelse av bedriften

Cutters CC Vest åpnet i 2019 og tilbyr frisørtjenester i 1. etasje ved siden av Carlings. Med 6 stoler er frisørene klare til å gi kundene en hårklipp. Det er trygt å parkere i et av parkeringshusene, og nå kan kundene også betale med Vipps. Velkommen!

Kredittkort
Debit Card, NFC, Yes
Bra for barn
Yes
Rullestoltilgang
Parking, Yes

Industri: Personlige Tjenester » Frisørsalong

Driver med:
  • Frisørsalong
ISIC-koder
9602

Spørsmål og svar

  1. 1.Hva er telefonnummeret til Cutters CC Vest?

    Cutters CC Vest's phone number is 22 17 35 00.

  2. 2.Hvor ligger Cutters CC Vest?

    Cutters CC Vest is located at Lilleakerveien 16, 0283 Oslo, Norway, NO12. Get Directions.

  3. 3.Hva er åpningstidene til Cutters CC Vest?

    Cutters CC Vest har åpent i følgende tider: weekdays: 9:00 – 21:00; Saturday: 9:00 – 19:00; Sunday: Closed.

  4. 4.Hva er nettstedet til Cutters CC Vest?

    Cutters CC Vest's website is www.cutters.no/salong/cc-vest.

0 Anmeldelser

Vær den første til å skrive en anmeldelse for Cutters CC Vest.