Bunnpris Kirkeveien
Matbutikker
Kontaktinformasjon
Åpen – stenger 23:008:00 – 23:00
- mandag8:00 – 23:00
- tirsdag8:00 – 23:00
- onsdag8:00 – 23:00
- torsdag8:00 – 23:00
- fredag8:00 – 23:00
- lørdag9:00 – 22:00
- søndag9:00 – 22:00
Beskrivelse av bedriften
Bunnpris Kirkeveien er en serviceorientert dagligvarekjede som tilbyr et bredt utvalg av matvarer og produkter til en rimelig pris. Deres fokus er å tilrettelegge for en enkel og smart handleopplevelse for kundene, enten det er for en kjapp lunsj, en enkel middag eller en hyggelig kveld med familie eller venner. Kunden er alltid deres første prioritet, og de streber etter å tilfredsstille kundenes behov på en effektiv og vennlig måte.
Industri: Mat og servering » Matbutikker og supermarkeder
- Dagligvarebutikker
- Matbutikker
Spørsmål og svar
1.Hvor lenge har Bunnpris Kirkeveien vært i drift?
Bunnpris Kirkeveien har vært i drift i 24 år.
2.Hva er telefonnummeret til Bunnpris Kirkeveien?
Bunnpris Kirkeveien's phone number is 22 46 31 20.
3.Hvor ligger Bunnpris Kirkeveien?
Bunnpris Kirkeveien is located at Kirkeveien 69, 0364 Oslo, Norway, NO01. Get Directions.
4.Hva er åpningstidene til Bunnpris Kirkeveien?
Bunnpris Kirkeveien har åpent i følgende tider: weekdays: 8:00 – 23:00; weekends: 9:00 – 22:00.
5.Hva er nettstedet til Bunnpris Kirkeveien?
Bunnpris Kirkeveien's website is bunnpris.no.
0 Anmeldelser
Vær den første til å skrive en anmeldelse for Bunnpris Kirkeveien.