Birken AS

Kontaktinformasjon

Birken AS
Sjøsetervegen 29, 2618 Lillehammer, Norway
Få veibeskrivelse
Telefon: 61 05 48 30
Google Kart: Besøk
Call
Skriv Omtale
Legg Bilde

Kart

Spørsmål og svar

Q1

Hva er telefonnummeret til Birken AS?

Telefonnummeret til Birken AS er 61 05 48 30.
Q2

Hvor er Birken AS lokalisert?

Birken AS har adresse Sjøsetervegen 29, 2618 Lillehammer, Norway, Oppland.
Q3

Finnes det en primærkontakt til Birken AS?

Du kan kontakte Birken AS på telefonnummer 61 05 48 30.
+

Flere virksomheter på denne adressen

Sjøsetervegen 29, 2618 Lillehammer, Norway
+

Virksomheter i Postnummer 2618

Virksomheter i 2618: 258
Befolkning: 3 001

Kategorier

Industry:  19 %
Professional Services:  17 %
Home Services:  11 %
Andre:  54 %

Retningsnummer

9:  47 %
61:  41 %
4:  11 %
Andre:  0 %
+

Statistikk og demografi for Postnummer 2618

Kjønn

Kvinne:  51 %
Mann:  49 %
Andre:  0 %
+

Skrive en omtale