Bergersen Bilpleie

Bilverksted

Firmakontakt

Bergersen Per Erik Styretsleder

Kontaktinformasjon

Bergersen Bilpleie
Sandakerveien 106, Oslo, NO01, 484
Oslo
Få veibeskrivelse
Åpningstider ikke tilgjengelige
Fax
22 19 34 56
Call E-post Rediger

Beskrivelse av bedriften

Bergersen Per Erik Styretsleder er primærkontakten for Bergersen Bilpleie.

Industri: Automotiv » Bilverksted

Driver med:
  • Bilverksted
ISIC-koder
4520

Spørsmål og svar

  1. 1.Hva er telefonnummeret til Bergersen Bilpleie?

    Bergersen Bilpleie's phone number is 22 19 34 55.

  2. 2.Hvor ligger Bergersen Bilpleie?

    Bergersen Bilpleie is located at Sandakerveien 106, Oslo, NO01, 484. Get Directions.

  3. 3.Hvem er den primære kontakten i Bergersen Bilpleie?

    Den primære kontakten i Bergersen Bilpleie er Bergersen Per Erik Styretsleder. You can reach them at per.bergersen@getmail.no.

  4. 4.Hva er nettstedet til Bergersen Bilpleie?

    Bergersen Bilpleie's website is www.bergersenbil.no.

0 Anmeldelser

Vær den første til å skrive en anmeldelse for Bergersen Bilpleie.