Bekken og Barn avd Storo

Kvinnehelseklinikk

4.9★★★★★(123 review, fra eksterne kilder)

Kontaktinformasjon

Bekken og Barn avd Storo
Grefsenveien 55, 0487 Oslo, Norway
Oslo
Få veibeskrivelse
Stengt nå8:00 – 17:00
  • mandag8:00 – 17:00
  • tirsdag8:00 – 17:00
  • onsdag8:00 – 17:00
  • torsdag10:00 – 18:00
  • fredag8:00 – 17:00
  • lørdagStengt
  • søndagStengt
Sosiale medier
Call Rediger

Beskrivelse av bedriften

Du kan kontakte Bekken og Barn avd Storo på telefonnummer 22 50 53 10. Bekken og Barn avd Storo primære kategori er Kvinnehelseklinikk. Bekken og Barn avd Storo har adresse Grefsenveien 55, 0487 Oslo, Norway.

Toalettet
Yes
Rullestoltilgang
Yes

Industri: Medisinsk » Kvinnehelseklinikk

Driver med:
  • Akupunktør
  • Kiropraktorer
  • Massasje
  • Osteopat
  • Fysioterapi
  • Kvinnehelseklinikk
ISIC-koder
8620, 8690, 9609

Spørsmål og svar

  1. 1.Hva er telefonnummeret til Bekken og Barn avd Storo?

    Bekken og Barn avd Storo's phone number is 22 50 53 10.

  2. 2.Hvor ligger Bekken og Barn avd Storo?

    Bekken og Barn avd Storo is located at Grefsenveien 55, 0487 Oslo, Norway. Get Directions.

  3. 3.Hva er åpningstidene til Bekken og Barn avd Storo?

    Bekken og Barn avd Storo har åpent i følgende tider: Monday - Wednesday: 8:00 – 17:00; Thursday: 10:00 – 18:00; Friday: 8:00 – 17:00; weekends: Closed.

  4. 4.Hva er nettstedet til Bekken og Barn avd Storo?

    Bekken og Barn avd Storo's website is bekkenogbarn.no.

0 Anmeldelser

Vær den første til å skrive en anmeldelse for Bekken og Barn avd Storo.