BASE society

Offentlige relasjoner og kommunikasjonsbyråer

Kontaktinformasjon

BASE society
Balders gate 4, 0256 Oslo, Norway, NO01
Oslo
Få veibeskrivelse
Åpent 24 timer24 Hours
  • mandag24 timer
  • tirsdag24 timer
  • onsdag24 timer
  • torsdag24 timer
  • fredag24 timer
  • lørdag24 timer
  • søndag24 timer
Call Rediger

Beskrivelse av bedriften

Du kan kontakte BASE society på telefonnummer 92 08 41 28. BASE society primære kategori er Offentlige relasjoner og kommunikasjonsbyråer. BASE society har adresse Balders gate 4, 0256 Oslo, Norway.

Industri: Profesjonelle tjenester » Offentlige relasjoner og kommunikasjonsbyråer

Driver med:
  • Offentlige relasjoner og kommunikasjonsbyråer
ISIC-koder
7020

Spørsmål og svar

  1. 1.Hva er telefonnummeret til BASE society?

    BASE society's phone number is 92 08 41 28.

  2. 2.Hvor ligger BASE society?

    BASE society is located at Balders gate 4, 0256 Oslo, Norway, NO01. Get Directions.

  3. 3.Hva er åpningstidene til BASE society?

    BASE society har åpent i følgende tider: all_days: 24 Hours.

  4. 4.Hva er nettstedet til BASE society?

    BASE society's website is www.basesociety.no.

0 Anmeldelser

Vær den første til å skrive en anmeldelse for BASE society.