BANG! architects
Arkitekter
Kontaktinformasjon
Stengt nå9:00 – 17:00
- mandag9:00 – 17:00
- tirsdag9:00 – 17:00
- onsdag9:00 – 17:00
- torsdag9:00 – 17:00
- fredag9:00 – 17:00
- lørdag9:00 – 17:00
- søndag9:00 – 17:00
Beskrivelse av bedriften
Du kan kontakte BANG! architects på telefonnummer 46 79 94 90. BANG! architects primære kategori er Arkitekter. BANG! architects har adresse Sinsenveien 4, 0572 Oslo, Norway.
Industri: Bygge- Og Anleggsvirksomhet » Arkitekter
Driver med:
- Arkitekter
ISIC-koder
7110
Spørsmål og svar
1.Hva er telefonnummeret til BANG! architects?
BANG! architects's phone number is 46 79 94 90.
2.Hvor ligger BANG! architects?
BANG! architects is located at Sinsenveien 4, 0572 Oslo, Norway, NO01. Get Directions.
3.Hva er åpningstidene til BANG! architects?
BANG! architects har åpent i følgende tider: all_days: 9:00 – 17:00.
4.Hva er nettstedet til BANG! architects?
BANG! architects's website is www.bangark.no.
0 Anmeldelser
Vær den første til å skrive en anmeldelse for BANG! architects.