Autosalg Trond Veland

Firmakontakt

Veland Trond Christian Styretsleder

Autosalg Trond Veland

Kontaktinformasjon

Autosalg Trond Veland
Strykerveien 10
Torpo, Buskerud, 1658
Få veibeskrivelse
Telefon: 928 56 127
Facebook profil: Besøk
CallE-Post
Skriv Omtale
Legg Bilde

Beskrivelse av bedriften

Autosalg Trond Veland ligger i Torpo, Buskerud, og ble grunnlagt i 2012.
Ansatte: <25
Stiftet: 2012

Spørsmål og svar

Q1

Hvor lenge har Autosalg Trond Veland vært i drift?

Autosalg Trond Veland har vært i drift i 14 år.
Q2

Hva er telefonnummeret til Autosalg Trond Veland?

Telefonnummeret til Autosalg Trond Veland er 928 56 127.
Q3

Hvor er Autosalg Trond Veland lokalisert?

Autosalg Trond Veland har adresse Strykerveien 10, Torpo, Buskerud, 1658.
Q4

Finnes det en primærkontakt til Autosalg Trond Veland?

Veland Trond Christian Styretsleder er primærkontakten for Autosalg Trond Veland. Du kan kontakte Veland Trond Christian Styretsleder på e-postadresse trond@velandauto.no.
Q5

Hva er nettadressen (URL) til Autosalg Trond Veland?

Nettstedet til Autosalg Trond Veland er www.velandauto.no.
+

Flere virksomheter på denne adressen

Strykerveien 10 Torpo, Buskerud, 1658
+

Virksomheter i Postnummer 1658

Virksomheter i 1658: 194
Befolkning: 2 503

Kategorier

Industry:  22 %
Shopping:  18 %
Professional Services:  17 %
Home Services:  15 %
Andre:  28 %

Pris

Rimelig:  50 %
Moderat:  50 %
Andre:  0 %

Retningsnummer

69:  48 %
9:  34 %
4:  17 %
Andre:  1 %
+

Statistikk og demografi for Postnummer 1658

Kjønn

Kvinne:  51 %
Mann:  49 %
Andre:  0 %
+

Skrive en omtale