Auto Damage Repair & Paint AS

Billakkeringstjeneste

4.8★★★★★(5 review, fra eksterne kilder)

Kontaktinformasjon

Auto Damage Repair & Paint AS
Odd Nansens Vei 7, 1360 Fornebu, Norway, NO12
Fornebu
Få veibeskrivelse
Åpen – stenger 16:008:00 – 16:00
  • mandag8:00 – 16:00
  • tirsdag8:00 – 16:00
  • onsdag8:00 – 16:00
  • torsdag8:00 – 16:00
  • fredag8:00 – 16:00
  • lørdagStengt
  • søndagStengt
Fax
67 53 10 41
Call E-post

Beskrivelse av bedriften

Auto skade & lakk AS tilbyr omfattende tjenester innen billakkering, rustbehandling og understellsbehandling for alle typer bilmerker. Med kort ventetid, rask levering og garanti på utført arbeid, sikrer de høy kvalitet og pålitelighet for sine kunder.

Industri: Virksomhet til virksomhet » Billakkeringstjeneste

Driver med:
  • Bilmotorverksted
  • Biloppretter
  • Karosserireperasjon
  • Bilverksted
  • Billakkeringstjeneste
ISIC-koder
2591, 4520

Spørsmål og svar

  1. 1.Hva er telefonnummeret til Auto Damage Repair & Paint AS?

    Auto Damage Repair & Paint AS's phone number is 67 53 10 40.

  2. 2.Hvor ligger Auto Damage Repair & Paint AS?

    Auto Damage Repair & Paint AS is located at Odd Nansens Vei 7, 1360 Fornebu, Norway, NO12. Get Directions.

  3. 3.Hva er åpningstidene til Auto Damage Repair & Paint AS?

    Auto Damage Repair & Paint AS har åpent i følgende tider: weekdays: 8:00 – 16:00; weekends: Closed.

  4. 4.Hva er nettstedet til Auto Damage Repair & Paint AS?

    Auto Damage Repair & Paint AS's website is www.auto-skade.no.

0 Anmeldelser

Vær den første til å skrive en anmeldelse for Auto Damage Repair & Paint AS.