Askim Helsesenter AS

Kontaktinformasjon

Askim Helsesenter AS
Torget 12, 1830 Askim
Få veibeskrivelse
CallE-Post
Skriv Omtale
Legg Bilde

Kart

Spørsmål og svar

Q1

Hva er telefonnummeret til Askim Helsesenter AS?

Telefonnummeret til Askim Helsesenter AS er 69 88 98 66.
Q2

Hvor er Askim Helsesenter AS lokalisert?

Askim Helsesenter AS har adresse Torget 12, 1830 Askim, Østfold.
Q3

Finnes det en primærkontakt til Askim Helsesenter AS?

Du kan kontakte Askim Helsesenter AS på telefonnummer 69 88 98 66.
+

Flere virksomheter på denne adressen

Torget 12, 1830 Askim
+

Virksomheter i Postnummer 1830

Virksomheter i 1830: 291
Befolkning: 357

Kategorier

Shopping:  31 %
Professional Services:  10 %
Andre:  59 %

Pris

Rimelig:  50 %
Moderat:  50 %
Andre:  0 %

Retningsnummer

69:  56 %
9:  23 %
4:  14 %
Andre:  7 %
+

Statistikk og demografi for Postnummer 1830

Kjønn

Kvinne:  50 %
Mann:  50 %
Andre:  0 %
+

Skrive en omtale