AS Pals

INDUSTRI

4.2★★★★★(26 review, fra eksterne kilder)

Firmakontakt

Jens B. Raanaas
Managing Director

    Kontaktinformasjon

    AS Pals
    Billingstadsletta 38, 1396 Billingstad, Norway, NO12
    Billingstad
    Få veibeskrivelse
    Stengt nå7:00 – 16:00
    • mandag7:00 – 16:00
    • tirsdag7:00 – 16:00
    • onsdag7:00 – 16:00
    • torsdag7:00 – 16:00
    • fredag7:00 – 16:00
    • lørdagStengt
    • søndagStengt
    Fax
    66 77 06 36
    Call E-post Rediger

    Beskrivelse av bedriften

    AS Pals er et norsk privateid selskap som er en ledende leverandør av næringsmidler til bakerier og storhusholdning. Selskapet ble grunnlagt i 1939 og har et bredt spekter av produkter, inkludert fett- og margarinprodukter, marsipan, bakemasser, pulver og kaffe. Selskapet har et sentrallager i Asker og syv regionale lagre i Norge, og distribuerer årlig rundt 12 millioner kilo med næringsmidler til kunder over hele landet. I tillegg eksporterer Pals produkter som margarin, marsipan, mandelmasser og sprøytegelè til utlandet.

    Ansatte
    101-200
    Stiftet
    1936
    Driftsår
    90
    Spisemuligheter
    Take-out

    Industri: Utilgjengelig

    Driver med:
    • Godteributikker
    • INDUSTRI
    ISIC-koder
    4721, C

    Spørsmål og svar

    1. 1.Hvor lenge har AS Pals vært i drift?

      AS Pals har vært i drift i 90 år.

    2. 2.Hva er telefonnummeret til AS Pals?

      AS Pals's phone number is 66 77 05 00.

    3. 3.Hvor ligger AS Pals?

      AS Pals is located at Billingstadsletta 38, 1396 Billingstad, Norway, NO12. Get Directions.

    4. 4.Hva er åpningstidene til AS Pals?

      AS Pals har åpent i følgende tider: weekdays: 7:00 – 16:00; weekends: Closed.

    5. 5.Hvem er den primære kontakten i AS Pals?

      Den primære kontakten i AS Pals er Jens B. Raanaas (Managing Director).

    6. 6.Hvem andre jobber i AS Pals?

      AS Pals also has 7 other listed contact: Erling Kai Lied, Frid Granheim, Kari Hagelund, Nils Finn Lumholdlt, Ragnar Myrdal, Sven Otten, Thor J. Ostby_other.

    7. 7.Hva er nettstedet til AS Pals?

      AS Pals's website is www.pals.no.

    8. 8.Hvor stor er AS Pals?

      AS Pals har omtrent 101 ansatte.

    9. 9.Hvor mange ansatte har AS Pals?

      AS Pals har omtrent 101 ansatte.

    0 Anmeldelser

    Vær den første til å skrive en anmeldelse for AS Pals.