Anna Franzdatter Dworak

Generelle og flersportsarenaer

Kontaktinformasjon

Anna Franzdatter Dworak
Niels Juels gate 42, 0257 Oslo, Norway, NO01
Oslo
Få veibeskrivelse
Åpningstider ikke tilgjengelige
Sosiale medier
Call Rediger

Beskrivelse av bedriften

Du kan kontakte Anna Franzdatter Dworak på telefonnummer 21 64 16 08. Anna Franzdatter Dworak primære kategori er Generelle og flersportsarenaer. Anna Franzdatter Dworak har adresse Niels Juels gate 42, 0257 Oslo, Norway.

Industri: Sport og aktiviteter » Generelle og flersportsarenaer

Driver med:
  • Generelle og flersportsarenaer
ISIC-koder
9311

Spørsmål og svar

  1. 1.Hva er telefonnummeret til Anna Franzdatter Dworak?

    Anna Franzdatter Dworak's phone number is 21 64 16 08.

  2. 2.Hvor ligger Anna Franzdatter Dworak?

    Anna Franzdatter Dworak is located at Niels Juels gate 42, 0257 Oslo, Norway, NO01. Get Directions.

0 Anmeldelser

Vær den første til å skrive en anmeldelse for Anna Franzdatter Dworak.