Aktiv Reklame AS
Kommersielt trykkeri
Firmakontakt
Kontaktinformasjon
Stengt nå8:00 – 16:00
- mandag8:00 – 16:00
- tirsdag8:00 – 16:00
- onsdag8:00 – 16:00
- torsdag8:00 – 16:00
- fredag8:00 – 16:00
- lørdagStengt
- søndagStengt
Beskrivelse av bedriften
Anfinsen Ludvig Emil er primærkontakten for Aktiv Reklame AS.
Industri: Virksomhet til virksomhet » Kommersielt trykkeri
- Kommersielt trykkeri
Spørsmål og svar
1.Hvor lenge har Aktiv Reklame AS vært i drift?
Aktiv Reklame AS har vært i drift i 37 år.
2.Hva er telefonnummeret til Aktiv Reklame AS?
Aktiv Reklame AS's phone number is 22 21 90 00.
3.Hvor ligger Aktiv Reklame AS?
Aktiv Reklame AS is located at Nedre Rommen 3, 0988 Oslo, Norway, NO01. Get Directions.
4.Hva er åpningstidene til Aktiv Reklame AS?
Aktiv Reklame AS har åpent i følgende tider: weekdays: 8:00 – 16:00; weekends: Closed.
5.Hvem er den primære kontakten i Aktiv Reklame AS?
Den primære kontakten i Aktiv Reklame AS er Anfinsen Ludvig Emil. You can reach them at ludvig@aktivreklame.no.
6.Hvem andre jobber i Aktiv Reklame AS?
Aktiv Reklame AS also has 1 other listed contact: Anfinsen Eileen_one.
7.Hva er nettstedet til Aktiv Reklame AS?
Aktiv Reklame AS's website is aktivreklame.no.
8.Hvor stor er Aktiv Reklame AS?
Aktiv Reklame AS har omtrent 3 ansatte.
9.Hvor mange ansatte har Aktiv Reklame AS?
Aktiv Reklame AS har omtrent 3 ansatte.
0 Anmeldelser
Vær den første til å skrive en anmeldelse for Aktiv Reklame AS.